Hakkımızda

TML Teknik Ürünler İmalat San. Tic. Ltd. Şti., medikal sektörde geçen 30 yıllık deneyimin, madeni eşya üretiminde geçen 30 yıllık deneyimle bir araya gelmesi neticesinde kurulmuş ve bu bileşimden oluşan sinerjiyle 2010 yılından itibaren hastane paslanmazları ve madeni eşyaları üretimine başlamıştır.
Kurulduğumuz andan itibaren, medikal sektörün teknik ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini dikkate alarak kendi ürün ve modellerimizi geliştiriyor ve üretiyoruz. Tasarımdan ve çizimden kesime, bükümden kaynağa, montajdan elektrostatik toz boyamaya kadar üretimin tüm aşamalarını kendi üretim alanımızda gerçekleştiriyoruz. Standart ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda spesifik ürünler de üretebiliyor, paydaşlarımızla birlikte anahtar teslimi projeleri yapabiliyoruz.
Amacımız sağlık sektörünün ihtiyacını duyduğu yüksek kaliteli, ergonomik, spesifik ürünleri geliştirmek ve üretmek; profesyonel, dinamik ve yenilikçi yönetim yapısıyla sağlık profesyonellerinin çözüm ortağı olmak; ulusal ve uluslararası alanda öncü ve lider firmalardan birisi haline gelmektir.

Bugün itibariyle temel çalışmaları alanları şunlardır:

  • Hastane Ekipmanları
  • Dijital Hastane Görüntüleme Sistemleri
  • Anahtar Teslim Özel Projeler

Toplam Çalışan Sayımız : 17.

BELGELERİMİZ

TML 9001 BELGEMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz konusunda her zaman bizimle temas kurabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek bizi mutlu edecektir.
Saygılarımızla,

TML Teknik Ürünler İmalat San. Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0312 394 47 78
Faks: 0312 394 47 79
E-mail: info@tmlhastane.com